03 Eylül 2013

Teledünya (Türksat) Arıza İçin Teknik Servis Göndermiyor!

30.08 cuma 16.30'da müşteri hizmetlerini aradım. Görevli kayıt açtığını ve ekibin maksimum 5 saat içinde geleceğini söyledi. Akşam tekrar aradığımda 22.00'ye kadar çalışıldığını, yetişmezse cumartesi 9.00'dan itibaren gelineceğini söyledi. Cumartesi sabah ise 14.00'e kadar gelineceği söylendi. İki gün ardarda 5 saatte ekip gönderme taahhüdü verilmiş olmasına rağmen 2.09 Pazartesi de gelen olmadı.

Ayrıca müşteri hizmetlerinden açtırdığım şikayetlerin sonucunu benim arayıp takip etmem gerektiğini, kendilerinin dönüş yapmayacağını ilettiler. Pazartesi akşamı ise aslında hafta sonu çalışılmadığını söylediler.
1. 3 gün boşu boşuna bekletildim.
2. Şikayet sonucunu müşterinin takip etmesi diye birşey olamaz.
3. Müşteri Hizmetleri ekiplerden haberi yok.

Nilüfer 67 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz; TÜRKSAT A.Ş olarak siz değerli abonelerimizi memnun etmek en büyük motivasyon kaynağımızdır. Elimizde olmayan nedenlerden dolayı yaşanan olumsuzlukları azaltmak adına sizlerin fikirlerine ve yönlendirmelerinize her zaman ihtiyaç duymaktayız. 1991653 Nolu şikayetinize istinaden 03.09.2013 tarihinde tarafınız ile iletişime geçilmiş olup arıza kaydınıza ekip müdehalesinin gerçekleştirilmesi sonucu sorunun giderildiği bilgisi aktarılmıştır. Çağrı merkezi sistemleri üzerinden oluşturulan şikayet kayıtlarınız sistem üzerinden sonuçlandırılmakta olup dilerseniz şikayetlerinizi resmi bir dilekçe ile il müdürlüğümüze iletilmesi durumunda tarafınıza yazılı ya da sözlü geri dönüş gerçekleştirildiği bilgisi tarafınıza iletilmiştir. Çağrı merkezi Müşteri Temsilcilerimizin arıza kaydının oluşturulması sonucu arıza ekipleri ile iletişime geçme ve dış arama yetkileri bulunmamaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön