02 Eylül 2013

Teledünya (Türksat) Abonelik Nakil İşlemi!

Teledünya aboneliğimi nakil ettirmek için çağrı merkezlerini aradım, önce adıma ait bir kayıtlarının olmadığın söylediler. Ben hizmet numaramı bularak tekrar aradığım da nasılsa adıma ait kaydı buldular. Zamanında çağrı merkezinden aldıkları başvuru ile yaptıkları kaydımı şimdi nakil yapamayacaklarını sadece abonelik merkezine gidersem yaptırabileceğimi söylediler. Bana yakın abonelik merkezini nasıl öğrenirim dediğimde ise bilmiyoruz, sistemlerimiz yenileniyor sonra arayın dediler. Ne kadar sonra arayayım sorusuna ise yine bilmiyorum dediler. 1 saat sonra mı, 1 gün sonra mı, 1 ay sonra mı belli değil. Şimdi ben dışarı çıkıp sokak sokak Turksat merkezi mi arayacağım.

Gülcan 108 Okunma

Cevaplar

  • Gülcan 03 Eylül 2013

    Nakil başvurusunu şu an sadece Gayrettepe'de ki telekom genel merkezinde yaptırabileceğim bildirildi. Sadece bir adres vermek için işten izin alıp , daha gayrettepeye gitmem gerekliymiş. İstanbulda bu iş için bir günü harcamam gerekli. Teknoloji bu çağa gelmiş , herşey telefondan, internetten online yapılabiliyor ama bir nakil başvurusu için koskoca istanbulda sadece bir yere gidebiliyorsunuz. Buldukları çözüm bu....

  • Kablo TV Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz, 1989326 numaralı şikayet kaydınıza istinaden tarafınızla iletişime geçilmiş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön