22 Ocak 2014

Teledünya (Türksat) Abonelik İptalini Yapmıyor!

Teledünya ve Kablonet aboneliğimin taşındığım için iptalini istedim. Abonelikleri iptal ettirdikten sonra otomatik ödemeyi kapadığım hesabımdan kontrol ettim üzerime faturalar görünmekteydi. Müşteri hizmetlerini aradım 31 Aralıkta ve yaptığım görüşmede 10 gün içerisinde eğer kartı iletmezsem yeniden faturalandırılmaya başlandığını söylediler. Sonra şikayet ettim. İncelemede haklı bulunduğuma ve bana yakın postaneye ücret aktarımı yapacaklarını söylediler.

Şuan taşınma sürecinde olduğum için gidemedim. Yeni evime de abonelik yaptıracaktım ve Türksat'ı aradım. 120 TL borcum olduğunu söylediler. Madem 120 TL borcum var 40 TL geri ödeme neden yapıyorsunuz. Yeniden üyelik mi unutun.

Ayse 128 Okunma

Cevaplar

  • Ayse 24 Ocak 2014

    Evet tüm önceden aktarılan yanlış bilgiler ve uygulamalarınızdaki sizin yararınıza ama tüketici zararına olan ama "bizim kuralımız, bizim uygulamamız" şeklinde dayattığınız koşullar bildirildi. Geç de olsa borcum bulunduğu da bildirildi. Faizini de güzelce eklemişsiniz. Diyecek sözüm kalmadı. Uğraşmak da yoruyor insanı!

  • Kablo TV Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2250197 numaralı şikayetinizle ilgili sizinle yapılan görüşmede şikayetinizin sonuçlanması için gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler tarafınıza yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Abonemiz, 2250197 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön