Emirhan A. Teşekkür Mesajı

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim , yardımcı olunuldu ve problemler bitti.

Teledünya (Türksat) Abonelik İptalini Gerçekleştiremedim!

Emirhan A. |

Ailece yurt dışında bulunduğumuz için Türkiye'deki evimizde bulunan Teledünya aboneliğinin iptalini istedim. Defalarca mail atmama rağmen bana yardımcı olunmadı. Telefon ile arayamıyorum, faks ile yada mail yoluyla iletişime geçmek istiyorum bana yardımcı olunmuyor. Lütfen bu konuda hassas olsunlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emirhan A.
  24 Ocak
  13:31

  İlgi ve alakanız için teşekkür ederim , yardımcı olunuldu ve problemler bitti.

 • 14 Kasım
  15:50

  Sayın Abonemiz;

  Hizmet sahibi yurt dışında ise; 1. Pasaportun ön yüzü, 2. Son çıkışın yapıldığı sayfa, 3. Kimlik fotokopisini soyadı aynı olan 1. Dereceden yakınına dilekçe ile faks gönderir. Yetkili kılınan kişi bahse konu evraklar ve kendi Nüfus cüzdan aslı ve fotokopisi ile işlem yapabilir.
  Teledünya set top box cihazınızın içerisinde bulunan smart kartın iptal işleminde iade edilmemesi halinde 10 TL faturanıza yansıtılmaktadır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 14 Kasım
  15:13

  Sayın Abonemiz,

  2114537 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla