11 Eylül 2013

Teledünya (Türksat) Aboneliğim İptal Edilmiyor!

10176*** numaralı Teledünya (Türksat) Kablo TV abonesiydim. Fakat taşındığım için ve taşındığım yerde Kablo TV olmadığı için kapatmak zorundayım. Bu işlemi abonelik merkezlerinizden yapma imkanım olmadığını belirttiğimde Turksat il müdürlüğüne postayla dilekçe gönderebileceğimi söylediler. Ön iptal işlemini gerçekleştirdiler. Posta yoluyla il müdürlüğüne dilekçemi ve kimlik fotokopimi gönderdim. Üç gündür defalarca il müdürlüğünün telefonunu (031250***) aramama rağmen hiçbir hat açmıyor ve muhatap bulamıyorum. Kontrol için 440126'yı arayarak kapatılıp kapatılmadığını sordum dilekçe yürürlüğe girmemiş. Bana bir muhatap gösterin bu nedir bu ilgisizlik nedir kullanmadığım hizmetin faturasını ödemek zorunda değilim.

Neslihan 108 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz; 2006076 numaralı şikayetinize istinaden gerekli yönlendirme ve bilgilendirme mail adresinize yapılmıştır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikayetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Türksat Müşteri Hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın Abonemiz 2006076 Şikayetinize istinaden gerekli kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır.En kısa süre içerisinde konu ile ilgili tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön