Teledünya (Türksat) Aboneliği Devredemiyorum!

Aykut Ö. |

Çankaya/Ankara'daki evimde olan Uydunet ve Teledünya aboneliğini oğluma devretmek istiyorum. Ancak sağlık sebeplerimden dolayı memleketim Adana'da bulunmaktayım ve Ankara iline gidemiyorum.Turksat A.Ş devir işlemi için devreden ve devralanın kimlikleriyle Ankara'daki Turksat binasında aynı anda bulunmaları gerektiğini söylüyor.
Defalarca telefonla arayıp bir çözüm bulmalarını istememe rağmen ne benim Adana'daki Turksat tan işlem yapmama izin veriliyor ne de oğluma vekalet vererek işlem yaptırmama izin veriliyor nede iptal ettirebiliyorum.Günümüzde insanlar vekalet ile ev araba satarken neden bu kadar zora koşturuluyor anlamıyorum.Biran önce çözüm bulunmazsa tüketici haklarına da mail atacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Eylül
  13:29

  Sayın Abonemiz;

  Devir işlemleri noter onaylı vekaletname ile yapılabilmektedir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 02 Eylül
  10:43

  Sayın Abonemiz;

  2662793 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.