21 Ocak 2016

Teledünya (Türksat) Abone Olma Sorunsalı!

Yahu kaç aylardır yıldık artık, bir internet bağlatalım dedik, yılan hikayesine döndü. O ona aktarıyor öbürü diğerini suçlayıp yanlış söylemişler diyor, vesaire vesaire. Arayıp muhatap bulamamamız bulduğumuzda da bilgisizce bilgilendirme ve baştan savma cevaplar' da cabası. Kardeşim para kazanmak bağlamak uğraşmak istemiyorsanız açık açık söyleyin de bilelim. Sürekli üretilen bahanelerden yıldık artık. Yok altyapı gözükmüyor sistemde yok binanızda kutu kurulumu gözükmüyor. E yoksa kurmayı deneseniz hiç fena olmaz, problem de kalmaz. Onu da biz kuracak değiliz ayrıca siz de kaçtıkça kovalanan ateş böceği değilsiniz sonuçta! Değil mi ama?

Hilal 121 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi21 Ocak 2016

    Sayın Abonemiz; 4707138 nolu şikâyetinize istinaden; Bulunduğunuz binada Kablo Tv alt yapısı olmaması durumunda hizmetlerimizden yararlanamadığınızı üzülerek belirtmek isteriz. Şebeke talep başvurusu ile ilgili tarafımızdan işlem sağlanamamakta olup bulunduğunuz ildeki yetkili birim olan Türksat İl Müdürlüğü şebeke ulaştırma konusunda gerekli incelemeleri yaparak tarafınıza olumlu ya da olumsuz bir cevap verebilecektir. Dilerseniz; bulunduğunuz ilin Türksat Kablo İl Müdürlüğü’ne şebeke talebinizi resmi bir dilekçe ile iletebilirsiniz. Dilerseniz [email protected] adresine açık adres ve ileitşim bilgilerinizi mail olarak iletmeniz durumunda ilgili birimlerimiz tarafından şebeke talebiniz il müdürlüğüne iletilecek ve neticelenmesi ile birlikte tarafınıza bilgi vereceklerdir. Gerçekleştirilen başvurular kapsamında; ilgili il müdürlüklerimiz tarafından fizibilite çalışması yapılmakta olup; gerçekleştirilen çalışma sonrasında il müdürlüklerimiz tarafından müşterilerimize geri dönüş sağlanmaktadır. Şebeke çalışmaları ile ilgili tarihin belli olmaması sebebiyle tarafınıza net bir süre verememekteyiz. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi21 Ocak 2016

    Sayın Abonemiz; 4707138 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön