Teledünya (Türksat) 4 Yıl Sonra İcradan Gelen Fatura...

Mehmet S. |

10527*** no.lu Teledünya (Türksat) abonesiyken abonelik iptalinde bulunup tüm borcumu Teledünya (Türksat) Adana bölge müdürlüğüne gidip ödedim, başkada hiçbir şekilde borcum olmadığı tarafıma ibraz edildi ve aradan 4 yıl sonra icradan borcunuz vardır şeklinde Teledünya (Türksat) avukatı tarafından icra mektubu yollandı.

Sözde Teledünya (Türksat) 31.1.2010 yılında iptal ettirdiğim GSM numarasına nasıl oluyorsa mesaj çekmiş sayın Teledünya (Türksat) Av. S***B*** bu şekilde açıklama yaptı Teledünya (Türksat) tarafından bu hatanın düzeltilip tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Haksız/Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet S.
  23 Ocak
  13:29

  Tüksat müşteri hizmetleri ve Teledünya (Türksat) avukatı soruna çözüm bulamayıp ücretin mecburen ödenmesi gerektiğini söylemektedirler. Konunun bizzat Teledünya (Türksat) ve Teledünya (Türksat) avukatı tarafından degerlendirilip konunun cözüme gidilmesi ve tarafıma olumlu bir şekilde dönülmesini talep ederim

 • 24 Aralık
  15:08

  Sayın Abonemiz;

  4476204 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilmiş olup şikayete neden olan konu hakkında gerekli bilgilendirme sağlanmış bulunmaktadır.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 23 Aralık
  13:46

  Sayın Abonemiz;

  4476204 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.