23 Aralık 2015

Teledünya (Türksat) 4 Yıl Sonra İcradan Gelen Fatura...

10527*** no.lu Teledünya (Türksat) abonesiyken abonelik iptalinde bulunup tüm borcumu Teledünya (Türksat) Adana bölge müdürlüğüne gidip ödedim, başkada hiçbir şekilde borcum olmadığı tarafıma ibraz edildi ve aradan 4 yıl sonra icradan borcunuz vardır şeklinde Teledünya (Türksat) avukatı tarafından icra mektubu yollandı.

Sözde Teledünya (Türksat) 31.1.2010 yılında iptal ettirdiğim GSM numarasına nasıl oluyorsa mesaj çekmiş sayın Teledünya (Türksat) Av. S***B*** bu şekilde açıklama yaptı Teledünya (Türksat) tarafından bu hatanın düzeltilip tarafıma bilgi verilmesini talep ediyorum.

Mehmet 199 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 23 Ocak 2016

    Tüksat müşteri hizmetleri ve Teledünya (Türksat) avukatı soruna çözüm bulamayıp ücretin mecburen ödenmesi gerektiğini söylemektedirler. Konunun bizzat Teledünya (Türksat) ve Teledünya (Türksat) avukatı tarafından degerlendirilip konunun cözüme gidilmesi ve tarafıma olumlu bir şekilde dönülmesini talep ederim

  • Kablo TV Temsilcisi24 Aralık 2015

    Sayın Abonemiz; 4476204 nolu şikâyetinize istinaden tarafınız ile irtibata geçilmiş olup şikayete neden olan konu hakkında gerekli bilgilendirme sağlanmış bulunmaktadır. Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi23 Aralık 2015

    Sayın Abonemiz; 4476204 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön