Teledünya (Türksat) 3 Haftadır Bekliyoruz!

Mehmet Ali Ç. |

Tavsiye üzerine eski internet paketimizi cezasını da ödeyerek iptal edip. Başvuruda bulunduk bu arada sokağının da her apartmanda kutu var! Kesin cevap verilmiyor şu gün olur ya da bu olmaz biz yeni üye yapamıyoruz onun yerine sizin sokağı kazmak lazım alt yapıyı yapmak lazım yani kısaca bir gün yarın gel uğraş dur.

Cumhuriyet mah. İzzetpaşa sok. Bomonti her apartmanda var... Arıyoruz telefonlara cevap verilmiyor alana çıkıyorlarmış. Hayır o dil çocuk ders yapamıyor evinde. Şimdi başka şirkete başvuracağız sonra gelecekler biz geldik diye. Net bir zaman ya da abonelik almıyoruz deseler bizde kendi işimizi bilsek.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Decoder / Receiver

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Kasım
  14:09

  Sayın Abonemiz;

  4230984 nolu şikâyetinize istinaden; duruma ilişkin detaylı inceleme yapılabilmesi için açık adres bilginizi ( İl, İlçe, Mahalle, Sokak / Cadde, Bina no / Bina adı, Daire no şeklinde) kablotvbilgi@turksat.com.tr adresine mail olarak iletmeniz durumunda şebeke talebiniz yetkili birimlerimiz ile paylaşılarak neticesi ile ilgili tarafınıza bilgilendirme yapılabilecektir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 21 Kasım
  09:18

  Sayın Abonemiz;

  4230984 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.