Teledünya (Türksat) 2 Ayda 2 Kez Bağlantıda Sinyal Yok.

Turgut C. |

Teledünya (Türksat) 2 ayda 2 kez bağlantıda sinyal yok. Servis geldi genel arıza var dedi. Tüm gün yayın kesintisi olur mu böyle şey. Uydunet alacaktık vazgeçtik.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgut C.
  21 Şubat
  22:17

  Yaklaşık 2 -3 aylık teledünya abonesiyim. Daha önce de şikayetim vardı. Sorun çözülmedi. Her hafta mutlak 1 kez yayın kopuyor. Donma oluyor. Seviye 52 yazıyor. Daha önce başka yayıncı kuruluşun 80 - 90 civarındaydı. Bu nedenmidir bilemiyorum. Bin pişmanım. Aboneliğimi iptal etmek istiyorum. Tüketici mahkemesine başvuracağım iptal edilmediği takdirde.

 • Turgut C.
  21 Ocak
  16:10

  Teledünya alt yapısı sanırım bahçeşehir bölgesinde sorunlu ... 20.01.2014 günü birkez daha yayın yoktu. Ayrı bir skıntı yayın olmadığı durumlarda başka bir yayın alma şansımızda yok. tavsiye etmiyorum.

 • 08 Ocak
  17:56

  Sayın Abonemiz;

  2956494 nolu şikâyetiniz ile ilgili ;

  Siz değerli abonelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bölgenizde iyileştirme çalışmaları yapılmaktadır. İyileştirme amaçlı yapılan teknik çalışmalar sonrasında abonelerimizin sorunsuz bir şekilde almaları için gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında abonelerimiz belli sürelerde etkilenebilmekte olup bu sürenin minimum seviyede olması yönünde işlemler gerçekleştirilmektedir.

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 08 Ocak
  10:00

  Sayın Abonemiz;

  2956494 nolu şikâyetinizde yer alan konunun çözümlenmesi ve memnuniyetinizin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler başlatılmıştır. Tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla.