Teledünya Tarife Değişikliği Talebimi Reddetti!

Murat Semih G. |

Uzun yıllardır TV ve İnternet sağlayıcısı olarak Turksat kullanıyorum. Bugün yeni bir kampanya olduğunu öğrendim ve geçiş istedim ancak reddedildi. Başka bir kampanyada Taahhütlü olduğum söylendi. Anlayamadığım şudur. Taahhütler kullanıcının sistemden ayrılmaması üzerine yapılır. Ben sisteminizden ayrılmıyorum sadece tarife değişmek istiyorum.

Ancak bu şekilde devam edilirse bu konuda bana yardımcı olunmazsa hem sistemden ayrılacağım hem de Taahhüt sisteminizin yanlışlığı konusunda gereken adli her yere başvuracağım. Çünkü sisteminizden ayrılmadan daha avantajlı olduğuna inandığım bir kampanyaya katılmak benim hakkım. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  10:44

  Sayın Abonemiz;

  2159270 numaralı şikayetinize istinaden hizmetinizde gerçekleştirilen kontroller sonucu aktif kampanya dahilinde olduğunuzdan dolayı güncel kampanyalarımızdan yararlanamamaktasınız

  Kampanyalarla ilgili detaylı bilgi imzalamış olduğunuz Abonelik sözleşmesinde 5.10 - 5.13 maddeleri gereğince işlemler yapılmaktadır.

  Abonelik sözleşmesi linki aşağıdaki gibidir;

  http://www.turksatkablo.com.tr/userUpload/sayfa/formlar/abonelik_sozlesmesi.pdf

  Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya kablotvbilgi@turksat.com.tr iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

 • 09 Aralık
  10:37

  Sayın Abonemiz,

  2159270 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Saygılarımızla