09 Aralık 2013

Teledünya Tarife Değişikliği Talebimi Reddetti!

Uzun yıllardır TV ve İnternet sağlayıcısı olarak Turksat kullanıyorum. Bugün yeni bir kampanya olduğunu öğrendim ve geçiş istedim ancak reddedildi. Başka bir kampanyada Taahhütlü olduğum söylendi. Anlayamadığım şudur. Taahhütler kullanıcının sistemden ayrılmaması üzerine yapılır. Ben sisteminizden ayrılmıyorum sadece tarife değişmek istiyorum.

Ancak bu şekilde devam edilirse bu konuda bana yardımcı olunmazsa hem sistemden ayrılacağım hem de Taahhüt sisteminizin yanlışlığı konusunda gereken adli her yere başvuracağım. Çünkü sisteminizden ayrılmadan daha avantajlı olduğuna inandığım bir kampanyaya katılmak benim hakkım. Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

Murat 125 Okunma

Cevaplar

  • Kablo TV Temsilcisi09 Aralık 2013

    Sayın Abonemiz; 2159270 numaralı şikayetinize istinaden hizmetinizde gerçekleştirilen kontroller sonucu aktif kampanya dahilinde olduğunuzdan dolayı güncel kampanyalarımızdan yararlanamamaktasınız Kampanyalarla ilgili detaylı bilgi imzalamış olduğunuz Abonelik sözleşmesinde 5.10 - 5.13 maddeleri gereğince işlemler yapılmaktadır. Abonelik sözleşmesi linki aşağıdaki gibidir; http://www.turksatkablo.com.tr/userUpload/sayfa/formlar/abonelik_sozlesmesi.pdf Hattınız ile ilgili tüm soru ve şikâyetleriniz için 7/24 444 0 126 ya da 126 nolu hattımızdan Kablo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilir veya [email protected] iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

  • Kablo TV Temsilcisi09 Aralık 2013

    Sayın Abonemiz, 2159270 numaralı şikayetinize istinaden kontrolün yapılması ve sonuçlanması için yetkili birimlere gerekli bilgilendirme yapılmıştır tarafınıza en kısa sürede bilgi verilecektir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön