11 Aralık 2014

Tele Kurye Yüzümüze Telefon Kapatmayın, Açıklama Yapın

Turkcell sarı kutu kampanyasından elime ulaşmayan hediyeler için müşteri hizmetleri 2 gün sonra dönüş yaparak şu açıklamayı yapmıştır. Biz Tele Kurye firmasına verdik onlarda size teslim etmişler. Eğer teslim almadım diyorsanız vereceğimiz numarayı arayın görüşün dediler. 8 - 10 arama sonucunda Tele Kurye firmasına ulaştım bir bayan sorunu dinledikten sonra yüzüme çat diye kapadı. Tele Kurye ayıptır yaptığınız. Hediyeler ile ilgili bir açıklama yapmayı düşünür müsünüz?

Erdem 764 Okunma

Cevaplar

  • Tele Kurye Temsilcisi12 Aralık 2014

    Merhaba , Firma ile anlaşmamız gereiği adrese tek uğrama yapıyoruz ve bu proje için arama hizmeti bulunmuyor. Turkcell tarafından iletilen güncel adres bilginiz bulunmuyor. Turkcell müşteri hizmetleri ile irtibata geçemenizi rica ederiz. İyi günler dileriz.

  • Tele Kurye Temsilcisi12 Aralık 2014

    Merhaba Erdem Bey , Erzincan Adresli adınıza kayıtlı 5 adet gönderim var. Gönderiler adres yetersizliği nedeni ile iade olmuştur. Gönderiler için Turkcell tarafından adres güncellmesi yapmanızı rica ederiz. İyi çalışmalar ...

  • Erdem11 Aralık 2014

    kendileriyle doğru dürüst muhatap olamadığım için firma hakkında yeterli bilgim yok. eğer telefona baktıkları gibi hizmet veriyorlarsa berbat bir firma.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön