19 Ocak #10037967

Tele Kurye Müşteri Hizmetleri Kalitesizliği

Müşteri hizmetleri ile görüşmek için aktarıyorlar, bekleme süresi deyip telefonda bekletiyorlar ve hattı düşürüyorlar. Arama dakikalarına mı yanayım geçen zamana mı? Hala problemim için görüşme sağlayamıyorum. Böyle kalitesiz bir hizmet verecekseniz “müşteri hizmetleri” servisinizi kaldırın lütfen. Zaten ulaşamıyoruz. Attığım fotoğrafta kaç dakikalık arama yaptığım ve ulaşamadığım bilgisi var sıranız bittiğinde telefonu kapatıyorsunuz.

Anıl 1.046 Okunma

Cevaplar

  • Tele Kurye Temsilcisi03 Nisan

    Değerli müşterimiz, Şikayetvar kanalından iletilen yorumlara yeni cevap vermeye başlamamız sebebiyle size zamanında dönüş yapamadığımız için üzgünüz. Sorununuz devam ediyorsa müşteri hizmetlerimiz ile tekrar iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Telekurye Müşteri Hizmetleri

  • Anıl22 Ocak

    Bütün gün adreste bekledim gelmediler müşteri hizmetlerini aradım bir sorun olursa SMS ile bilgi vereceğiz dediler. Gelen giden olmadı beni o kadar saat adresimde beklettiler ve adreste olmadığım bilgisini düşmüşler. Bu kadar amatörlük, saçmalık olamaz yetkililer şikayetlere cevap vermiyor artık hukuki yolla çözüm aramak şart oldu. Kurye bilgisi vermiyorlar ürünümüzü kim taşıyor kim getiriyor bilmiyoruz bilgi paylaşımı yapmıyorlar tam bir saçmalık!

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön