01 Ekim 2013

5 Eylül'de Tele Kurye'ye Verilen Kartım Bana Ulaşmadı!

Yıllardan beridir Akbank ile çalışmaktayım. Bir kaç kere kart değişimi yapmak zorunda kaldım ve hep aynı sonuç. Uzun lafın kısası 05/09/2013 tarihinde kuryeye verilen kartım bu gün itibarı ile hala bana ulaşmamış olup her çağrı merkezini aramamda en az 20 dk hatta bekletilip çıkan call center personelinin her cümlesini ezberledim. Bu konuda artık tele kurye şirketi ve personeline söyleyecek sözüm kalmadı bu haftada sorunum çözülmez ise Akbank ile artık kesinlikle bağlarımı koparacağım.

Evren 78 Okunma

Cevaplar

  • Evren03 Ekim 2013

    ne söyleyebilirim ki bugün üç ekim ve verilen sözler tutulmuyor.

  • Evren03 Ekim 2013

    Ve bugün 03/10/2013 hala kargom bana ulaşmadı son kez şansımı denemek için kurye çağrı merkezini aradığımda ( tabi hatta 20 dk bekledim bu sabrıma ben bile inanamıyorum) acente değişikliğinden dolayı korgonun acentede olduğunu söylediler. yani anlaşılacağı gibi işim acente personelinin tamamen o anki ruh haline bağlı görünüyor.

  • Tele Kurye Temsilcisi01 Ekim 2013

    Merhaba ilgili gönderininiz teslimatı için adres ziyaretiniz yapılmış olup size ulaşılmadığı için teslimat sağlanamamıştır. Bilginiz dahilinde 03/10 tarihinde adresinizin ziyareti sağlanarak gönderinizin teslimatı sağlanacaktır. Bilgilerinize

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön