Tele Kurye Teslimat Problemi!

Buse Y. |

08. 06. 2013 tarihinde dağıtıma çıktığı söylenen Turkcellmagaza.com'dan aldığım telefonum son olarak 17.06.2013 tarihine randevu verdikleri halde hala elime ulaşmamıştır. Çağrı merkezinden kesinlikle herhangi bir yetkiliye ulaşılamamaktadır. Operatör gönderilerinizin teslimatı için 2'ye basın dediğinde karşınıza çıkan size bir dahili numara verip yeniden aramaya yönlendiriyor.

Verdikleri dahili numaradan kimseye ulaşmaksa mümkün değil. Müşteri temsilcisi için bastığınız
tuşa bağlanan kişiden de aynı dahili numaraya bağlanmanız öneriliyor ve yine bir muhatap yok. Kargom yok bilgilendirme yok takibini yapabileceğim bir muhatap bile yok.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Buse Y.
  20 Haziran
  19:33

  Konuyu detaylıca ararştırırsanız sokak isminin hatalı olmadığını göreceksiniz kullandığıniz bir navigasyon sistemi yok mu bilemiyorum fakat bir isim ve bir numaradan oluşan bir sokağı yıllardır adres gereken her yere aynı şekilde belirtmişken siz nasıl olup da Turkcell tarafından arandığımda açıklayıcı tarif yapmadan bulamadığınızı iddia ediyorsunuz ki adresten dolayı yaşanan gecikme nasıl on günden fazla sürebilir? Gecikmenin gerçek sebebini ve hatanızla ilgili ufacık bir yapıcı cumle duymayı umuyorum.

 • 20 Haziran
  09:57

  Methaba ,

  Tarafımıza iletilen adresinizdeki sokak ismi hatalı olduğu için cihazınızın teslimatı sağlanamamıştır.

 • Buse Y.
  20 Haziran
  02:08

  Adresimde herhangi bir hata yoktur yillardir ayni adreste oturmaktayim ve surekli internet alisverisi yapan bir insan olarak daha once verdigim sokak numarasiyla ilgili hicbir problem yasamamama ragmen profesyonellikten uzak olan sirketinizin bir kargo sirketi olmaniza ragmen adres bulamayacak kadar basarisuz oldugunuzu kabul etmenizi ve ozur dilemenizi bekliyorum. Sucu musterinize atip adresin yanlis oldugunu iddia etmeniz ayrica kabalik lutfen bir navigasyon cihazi alip verdigim sokak numarasini aratin veyahut İzmir'in en bilindik semtlerinden birinde en islek sokaklardan birini bulamiyorsaniz baska bir sektore yonelin!

 • 19 Haziran
  11:30

  Merhaba ,

  Cihazınız adres hatası nedeni ile teslim edilememiştir. Adres bilgisi ve güncel adres tarifi alınarak 18/06/2013 tarihinde teslimatı sağlanmıştır.

  İyi çalışmalar,