Tele Kurye Randevularına Sadık Değil.

Hüseyin D. |

Turkcell'den verdiğim siparişi Tele Kurye şirketine teslim edilmiş ve Tele Kurye çalışan arkadaşları tarafından aranıyorum 26.09.2014 tarihine randevu veriliyor, fakat teslimat yapılmıyor. Tele Kurye'yi aradığımda pazartesi günü yani bugün 29.09.2014 randevu veriyorlar ve hala teslimat yapılmıyor.

Teslimat adresi ev adresim olduğu için bu verdikleri randevu tarihleri içerisinde iş yerine gitmediğim için her taraftan mağdur kalıyorum. Böyle lakayt bir iş anlayışı olmaz ve gün içinde Tele Kurye'yi aradığımda hep gün içinde dağıtımınız yapılacak diyorlar, fakat akşam 17:00 gibi aradığımda telefonunuz dağıtımda görünmüyor deniyor. Yetkiliyle görüşülüyor ve tekrar gün içinde teslim edilecek deniyor hala yok.

Etiketler :

Geç Teslimat Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin D.
  30 Eylül
  17:32

  saat 17:30 oldu nezaman sağlanacak dünde aynısı söylenmişti gecede olsa gelicek diye ama gelmedi bugunde gelmesse çalıstıgım şirketin avukatı ile gerekli yerlere başvuracağım sadece telefondan madurlugum yok maddi yöndende madur oldum 3 gün işe gidemedim ev adresim size verildiği için gitmediğim için zarar uğramıs oluyorum lütfen artık birşeyler yapın bugun teslim alayım sorunsuz birşekilde bu olayda burda kapansın sıkıldım gelecek telefondan vallahi

 • 30 Eylül
  17:27

  Merhaba,

  Gönderinizin teslimartı bugün sağlanacaktır.

  Saygılarımla