Tekzen'den Gelmeyen Ürünler!

Yunus Ç. |

19.07.2016 tarihinde sipariş vermemle başladı her şey. 8 parça ürün sipariş ettim. Bir gün bir kargo, iki gün sonra bir kargo, ardından alakasız benim olmayan bir ürünün gelmesi, 15 gün sonra bunun düzeltilmesi. Şuanda da hiç gelmeyen ürünlerin gelmesi için yığın çabam. Büyük ve isim yapmış bir firma sorunsuz alışveriş yaparım dedim ama çok büyük bir hata yapmışım.

Sorununu çağrı merkezine anlatıyorsun ve bildikleri tek şey ''kaydınız oluşturuldu mail atılacak deyip'' kapatmaları. Sizi arama tenezzülünde bile bulunmuyorlar. Kargom nerede dediğimde ''kargo sipariş numaranız nedir'' diye bana soruluyor. Ben göremiyorum yok diyorum'' bende göremiyorum'' diyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Satış ve İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Ç.
  01 Eylül
  12:04

  Umursamaz Tekzen sorunla ilgilenmemeye devam ediyor. Bu başarısından dolayı kendilerini kutluyorum. Ne yazık ki orada çalışanlarada üzülüyorum...

 • Yunus Ç.
  17 Ağustos
  02:05

  Sadece sorununuz kayıt altına altına alındı demekten başka yaptığınız bir şey yok tıpkı şuanda olduğu gibi. 1 ayda müşteriye aldığı ürünü teslim edemiyorsanız bu işi yapıp insanları mağdur etmekten vazgeçin bence!

 • 16 Ağustos
  17:19

  Değerli Müşterimiz,Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 978296 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.
  Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz:

  https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim

  Saygılarımızla,
  Tekzen Müşteri Hizmetleri