02 Mayıs 2016
Yorum Yap
#5414041

Verilen Siparişi Söylenen Zamanda Teslim Etmeme!

19/04/2016 tarihinde Alpino genç odası siparişi verdim ve bana 5 iş günü içerisinde elimde olacağı söylendi. 5 iş günü bitiminde de ham madde kaynaklı ürünün üretimde gecikme olacağını ve 3 Mayıs'ta gönderilecek diyede mail yoluyla bildirim yapıldı. Fakat 28/04/2016 tarihinde de siparişlerim menüsünde de ürünleriniz kargoya teslim edildi ibaresi konuldu. Ben iki gün uğraşmama rağmen kargo takip numarasını öğrenemedim. Görüşmelerimin sonucunda da insanla dalga geçer gibi, bir yanlışlık olmuş bahanesiyle ürünlerimin 03/05/2016 tarihinde gönderileceğini kargoya teslim edildi ibaresi olmasına rağmen öğrendim.


Neden kargoya teslim edildi ibaresi koydunuz o zaman diye sorduğum da da elde tutulur bir cevap alamadım. Uzun lafın kısası Tekzen üretici firmaya suç atarak kendilerini aklamaya çalışıyor.

Cenk Cenk 433 Okunma

Cevaplar

  • Cenk01 Aralık 2016

    İlginiz için teşekkürler

  • Tekzen Temsilcisi02 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz,Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 871213 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz: https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler