16 Ağustos 2016

Tekzen'den Gelmeyen Ürünler!

19.07.2016 tarihinde sipariş vermemle başladı her şey. 8 parça ürün sipariş ettim. Bir gün bir kargo, iki gün sonra bir kargo, ardından alakasız benim olmayan bir ürünün gelmesi, 15 gün sonra bunun düzeltilmesi. Şuanda da hiç gelmeyen ürünlerin gelmesi için yığın çabam. Büyük ve isim yapmış bir firma sorunsuz alışveriş yaparım dedim ama çok büyük bir hata yapmışım.


Sorununu çağrı merkezine anlatıyorsun ve bildikleri tek şey ''kaydınız oluşturuldu mail atılacak deyip'' kapatmaları. Sizi arama tenezzülünde bile bulunmuyorlar. Kargom nerede dediğimde ''kargo sipariş numaranız nedir'' diye bana soruluyor. Ben göremiyorum yok diyorum'' bende göremiyorum'' diyor.

Yunus 262 Okunma

Cevaplar

  • Yunus01 Eylül 2016

    Umursamaz Tekzen sorunla ilgilenmemeye devam ediyor. Bu başarısından dolayı kendilerini kutluyorum. Ne yazık ki orada çalışanlarada üzülüyorum...

  • Yunus17 Ağustos 2016

    Sadece sorununuz kayıt altına altına alındı demekten başka yaptığınız bir şey yok tıpkı şuanda olduğu gibi. 1 ayda müşteriye aldığı ürünü teslim edemiyorsanız bu işi yapıp insanları mağdur etmekten vazgeçin bence!

  • Tekzen Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz,Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 978296 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz: https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön