12 Şubat 2014 #2285825

Tekzen'den Aldığım Puf Deforme Oldu

Tekzen internet sitesinden 04/02/2014 tarihinde 324616 PERLA puf koltuk aldım, ilk kullandığımda koltuğun tüm birleşme noktaları birbirinden ayrıldı, yapıştırılan ürün kalitesizliği nedeni ile daha koltuğa ilk oturuşta koltuk parçalara ayrıldı.


Konu ile ilgili Tekzen'i aradığımda kurulumu yapılan malı iade alamayacaklarını ilettiler. Kesinlike sitelerinde bulunan kalite kurallarına uygun değiller. Ürün elimde patladı geri almıyorlar.

Rukiye 250 Okunma

Cevaplar

  • Rukiye12 Mayıs 2014

    Tekzen firması internetten sattığı hiç bir ürünün arkasında durmuyor. Ürün hatalı, bozuk, kullanılmayacak durumda ise bile kesinlikle değiştirmiyor geri almıyorlar. Aldığım ürünü ilk gün kırıldığı için iade etmek istedim. Ancak geri almadılar ve şikayetime rağmen geri dönüş de olmadı kesinlikle TEKZEN firmasından internet sitesinden alışveriş yapılmasın. Mağdur olursunuz. Ben aldığım ürünü ve parasını çöpe attım.

  • Rukiye17 Şubat 2014

    Görüleceği üzere burada bile cevap yazma gereği görmeyen bir firma, kesinlikle internet sitelerinden alışveriş yapmayın, aldığınız ürün hatalı ile geçmiş olsun

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön