Tekzen'den  89,76 TL Ücretimin İadesini Talep Ediyorum

Ali Ali24 Ekim 18:15

15 Eylül salı günü Tekzen mağazanızdan ınternet üzerinden su tasarruf aparatı siparişi verdim toplam tutar 89,76 kr..., Sipariş elime ulaştıktan sonra orta seviyede karton kutun inde geldi bende böyle bir sipariş vermedim acaba yanlışlık mı oldu dedim kartonu açtığımda çarşaf çıktı herhalde bir karışıklık oldu diye düşündüm akabinde müşteri hizmetleri ile görüştüm ücretimin iadesini talep ettim hanımefendi sağ olsun yardımcı oldu.

Ürünü kargoyu verdikten sonra size gönderi kodu verecekler onu tekrar müşteri hizmetlerini arayarak iletebilirsiniz dedi. Bende teşekkür ettim sonra beklemede kaldım. 15 günlük süreç geçtikten sonra arada ınternet bankacılığına girip yatıp yatmadığına kontrol ettim ne yazık ki yatmamıştı tekrar aradım aşağıdaki ekte resimlediğim tarihler 22 Eylül 'de 12 ekim'de 14 ekimde bugün itibariyle de 24 ekim'de arayıp konuşmuş olduğu müşteri temsilcileri kayıt oluşturup en kısa zamanda geri dönüş sağlanacak dediler.

24 Ekim saat 17:18 sularında konuşmuş olduğum müşteri temsilcisi u** bey konuyu izah ettikten sonra siz gönderi takip numarasını bizimle paylaşmadığımı söyledi her şeyi dedikleri gibi yaptım uyguladım gönderi takip No. Yu da kendileriyle paylaştım koş koca firma parayı yatırmamak için direniyor.

Cevaplar

Tekzen Logo Tekzen 1 ay önce

Değerli Müşterimiz Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Süreçleriniz tamamlandığında sizi telefon yada mail iletişim kanallarımızdan bilgilendireceğiz Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Tekzen Müşteri Hizmetleri

Tekzen Logo Tekzen 24 Ekim 19:38

Değerli Müşterimiz Merhaba, Öncelikle karşılaşmış olduğunuz münferit durumdan dolayı üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon yada mail iletişim kanallarımızdan bilgilendireceğiz. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş dostunuz, Tekzen Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Suat 25 Ekim 23:48  

    Belki de firma batıyordur ha ne dersiniz?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler