Tekzen Yanlış Ürün Gönderiyorlar,Uyarmak İçin İletişime Bile Geçemiyorum

Gökhan Gökhan09 Haziran 21:04

24 Mayıs 2020 tarihinde Tekzen'den 548156426 sipariş numarası ile 2adet ürün siparişi verdim. Malum durumdan kaynaklı kargo firmalarının siparişleri geciktirebilecekleri ile ilgili bilgi verdiler. Bunu anlayışla karşılıyorum tabii fakat, siparişimden 1 adeti 9 Haziran günü elime ulaştı. 

Paketi açtığımda yanlış ürün gönderdiklerini gördüm. Bunu da olağan karşılıyorum malum durumdan. Yalnız 9 saattir müşteri hizmetlerine ulaşılamaz mı. Diğer gelecek üründen de endişe ediyorum. Kesinlikle güvenim yok Tekzen'e bari telefona cevap verin bir daha mağazalarının önünden geçmeyeceğim. Yazık.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Gökhan 14 Haziran 19:28

Hala bir dönüş alamadım. İlgilendiğinizi dönüş sağlayacağınızı belirtiyorsunuz buradan, amacınızın markanızın ayıbını kapatmak için yazdığınız metinden başka bir şey değil. Müşteri temsilcinize nihayet ulaşabildim. Yanlış gönderdiğiniz ürünü iade edecekmişim. Artık onunda bana gelişi haftalar sürecek, eminim. Bunun için kaybedeceğim zaman, çabası olacak. Ayrıca aynı anda satin aldığım bahçe şemsiyesinden 27 mayıstan beri haber yok. Bir de kargo sirketkerinin yoğunluğu var deyip buna sığınıyorsunuz. Urunu henüz kargoya vermiş değilsiniz. Kendi ayıbınızı başkalarının üzerine atmayın bari. Her iki ürününde parasını ödedim ben. Yaptığınız hiç etik değil. Yarin ilk isim bu sorumsuzluğunuzu Hakem Heyeti'ne taşımak olacak.

Tekzen Logo Tekzen 09 Haziran 23:15

Değerli Müşterimiz Merhaba, Öncelikle karşılaşmış olduğunuz münferit durumdan dolayı üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon yada mail iletişim kanallarımızdan bilgilendireceğiz. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş dostunuz, Tekzen Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler