Tekzen Ürünümüzü Kargolamıyor

Emel Emel3 hafta önce

Tekzen'den 556972953 numaralı yaptığım şiparişin 3 gün içerisinde kargoya verileceği yazıyordu. 27.01.2020 günü verdiğim siparişin durumunu öğrenmek için kendileri ile 4 gündür iletişime geçiyorum.

Ancak 04.02.2020 günü kargoya daha yeni verildiğini söylediler, kargo şirketini aradığımda tarafıma ait hiçbir kargonun olmadığı söylendi. Tekrar kendilerini aradım 24 saat içinde bilgi vereceklerini söylediler. 1 haftadır aldıkları her işlem için 24 saat içinde bilgi maili geleceğini söylüyorlar.

Böyle kurumsal bir firmanın böyle bir hizmet sunması... Daha önce yaptığımız alışverişte da aynı sıkıntı olmuştu. Muhtemelen 3. olmayacak. Çünkü çevremdeki herkese hiç memnun kalmadığımı söylüyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Tekzen Logo Tekzen 1 hafta önce

Değerli Müşterimiz Merhaba, Talebiniz doğrultusunda 06.02.2020 tarihinde teslimat işlemleriniz tamamlanarak tarafınıza çözüm sunulmuştur. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Tekzen Müşteri Hizmetleri

profile-icon Emel 3 hafta önce

1 haftadır aynı açıklama adınız gibi ezberlemişsiniz. Artık açıklama değil ürünümüzü istiyoruz.

Tekzen Logo Tekzen 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz Merhaba, Öncelikle karşılaşmış olduğunuz münferit durumdan dolayı üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Talebiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. Bu süreç içerisinde sizi telefon yada mail iletişim kanallarımızdan bilgilendireceğiz. Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş dostunuz, Tekzen Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler