19 Ekim 2016 #6728695

Tekzen Ürünü Göndermiyor Para İadesi De Yapmıyor

13.09.2016 tarihinde yaptığım 4 parçalık ürün alışverişinden sonra bir türlü ürünlerin tamamını yollamadı. İlk ürünüm bile neredeyse ekim aynın ortalarında elime ulaştı. Kargo takip numarasını kesinlikle girmiyorlar. İade talep ettim hala göndermedikleri geriye kalan iki ürün için defalarca arama kaydı v.s oluşturuldu teminat verildi ve yine sadece 1 ürünün parası her nasıl olduysa bugün (!) iade edilmiş.


Diğer ürünle de ilgili hiçbir işlem yapılmadı. Daha önce konuyla ilgili müşteri hizmetlerini 10 defa kadar aradım ve özellikle bu görüşmeleri kayıt altına aldım. Bunu belirttiğim halde hala dürüst davranılmıyor. Ürünün bedelinin iadesini ne zaman gerçekleştireceklerini çok merak ediyorum.

Aslı 334 Okunma

Cevaplar

  • Aslı01 Kasım 2016

    Gönderdiğiniz Ticket nolu kayda ulaşmak sisteminizden dolayı pek mümkün görünmüyor. Tüm iletişim bilgilerim elinizde olmasına rağmen neden en olmadık yollardan ulaşmaya çalıştığınızı anlamış değilim doğrusu.

  • Tekzen Temsilcisi19 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 1050207 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz: https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön