31 Ekim 2016 #6820497

Tekzen Ürün İade Geri Ödemesi Yapılmadı!

İnternet mağazasından yaptığım bir alışverişte 703172 no'lu 5 Ekim 2016 tarihindeki siparişimde bulunan ürünler maalesef 2 haftalık bir süreçte ve 2 parça halinde geldi. Ürünlerden biri olan 3 basamaklı merdivenin bariz denecek şekilde ve farklı yerlerinde bulunan küfleri nedeniyle bu ürünü aynen iade ettim.


15 Ekim 2016 tarihinden bu yana Tekzen tarafından bu ürüne ait geri ödeme yapılmamıştır. Firmaya ulaşma çabalarım maalesef sonuçsuz kalmıştır. Bu kadar yavaş olunması ve 3. çözüm ortaklarıyla stoğunda olmayan ürünleri satmaya çalışma çabası nedeniyle bu siteden bir daha asla alışveriş yapmam. Mağduriyetim derhal giderilsin.

Gürkan 199 Okunma

Cevaplar

  • Tekzen Temsilcisi03 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 1091587 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz: https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön