31 Ekim 2016 #6822453

Tekzen Sipariş Verdiğim Ürünlerin Akıbeti Belli Değil

Yaklaşık 20 gün önce Tekzen internet sitesinden sipariş verdim. O günden bu yana tedarik sürecinde ibaresi değişmiyor. Müşteri hizmetleri ile kaç kere görüştüm sayısını ben bile unuttum. Size bilgi verilecek, kayıtlarınız alındı en kısa zamanda dönüş sağlanacak cümlelerinin son derece anlamsız olduğunu yaşadım. Sipariş ettiğim ürünün akıbetini söylemelerini istiyorum. Ben de ona göre karar vermemek istiyorum.

Fetanet 304 Okunma

Cevaplar

  • Fetanet03 Kasım 2016

    Tekzen'den alış veriş yapmak isteyenlere bazı konularda önerilerim olacaktır izninizle onları paylaşmak isterim. 1. yaptığınız alışveriş sonucu ürün yaklaşık bir ay elinize ulaşmayacak endişelenmeyin, 2. müşteri hizmetleri ile her görüşmenizde sizlere farklı bilgiler hatta ve hatta hattan düşme gibi teknik sorunlarda yaşayabilirsiniz sorun değil, 3. İptal işlemi için bile biraz çaba sarfedeceksiniz ne de olsa hayat zor bir yolculuktur istediğimiz her şeyi hemen elde edemeyiz değil mi. Neyse sizlere iyi alışverişler... .

  • Tekzen Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Size yardımcı olabilmemiz için lütfen sipariş numaranızı bizimle paylaşınız. Saygılarımızla, Tekzen Sanal Mağaza Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön