08 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10764916

Tekzen Ranza Gönderilmedi!

Tekzen'den internet üzerinden ranza siparişi verdim 31 Temmuz'da. Sipariş takibi butonunda 3 Ağustos'ta kargolanacağı yazıyordu. Kargoya verilmedi müşteri temsilcileriyle görüştüm (5 ayrı kişi) her seferinde size mail ile dönüş sağlanacaktır dendi fakat herhangi bir dönüş sağlanmadı. Para çekmeye gelince tık çekmesini biliyorlar. Peşin fiyatına taksit yazıyor sayfada fakat taksit yapmak isteyince sayfa hata verdi tek çekimde hemen çekti nedense göndermeye gelince mağdur ediyorlar ve açıklama da yok. Ranza siparişi verdikten bir gün sonra yatak siparişi verdim yataklar bir haftadır yerde. Zor durumda kaldım size yazmayı çözüm olarak düşündüm.

Hatice Hatice 510 Okunma

Cevaplar

  • Tekzen Temsilcisi13 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 1803563 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri >Bize Ulaşın > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz: https://www.tekzen.com.tr/bize-ulasin Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

  • Hatice13 Ağustos 2018

    Hala ranzam elime ulaşmadı. İki hafta bizi mağdur ettiler. Sipariş iptal talebinde bulundum. Ürün gelmediği için acilen para iademin yapılmasını istiyorum.

  • Tekzen Temsilcisi09 Ağustos 2018

    Sayın Hatice K., Tarafınıza arama yapılarak bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler