21 Ekim 2016 #6747118

Tekzen Personelinin Hatası Ve Kabalığı!

15.10.2016 tarihinde Samsun makro Tekzen'den almış olduğum dolap ve kitaplık için perşembe günü geleceği söylendi ve bende bunu kabul ettim. Perşembe günü geldiğinde işte olduğum için annemin irtibat numarasını vererek buradan irtibata geçilmesini belirttim. Ürün teslimi için geldiklerinde arayıp Koskoca kadını apartman dış kapısına çağırıp, teslimatı dış kapıda yapıp, dairemin kapısına bile götürmemişler.


Nerede görülmüş kardeşim apartman kapısında teslimat yapıldığı? He bir de giderken 'Zaten ucuz alıyorsunuz, taşırsınız yukarı diye saçma sapan tepki verilmiş? ' Ben 350 liralık mal alıyorum, 20 lirada siz evime getirin diye tahsilat parası veriyorum. Siz gidip apartman kapısına bırakıp böyle terbiyesizce konuşuyorsunuz. Acil dönüş bekliyorum bilginiz olsun. Fiyaskodan başka bir şey değilsiniz.

Betul 537 Okunma

Cevaplar

  • Tekzen Temsilcisi04 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 1112597 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz: https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön