16 Ekim 2018
Yorum Yap
#11037635

Tekzen Mobusta İda Mega Çok Amaçlı Dolap Stabil Değil!

Tekzen firmasından internet aracılığıyla aldığımız 09.10.2018 tarihli sevk irsaliyesi ile Marmaris Armutalan Yurtiçi şubesinden teslim alıp evimize getirdik. Kurulumunu yapmak üzere paketlerinden çıkardık. Sağ alt kapağının köşesi kırık olduğu için tarafınızı aradık yedek parça temini için ve kurulumunu yapmamızı söylediler. Ürün Mobus'ta marka İda Mega beyaz banyo mutfak dolabı fakat tam olarak kurulumunu yaptığımız halde ürün kesinlikle stabil olarak durmuyor, dolap kapakları ayar tutmuyor işçilik kalitesi son derece kötü olmasının yanında kesinlikle stabil olarak durmuyor.


Tarafınıza itiraz ettik gelen cevap ürünü iade alamıyoruz kurulumu yapıldığı için.
Mantık çerçevesinde ürünün kurulumunu yapmadan bu tip hatalarını nasıl görebilelim, 14 günlük yasal hakkımız olan cayma hakkını elimizden böyle anlam taşımayan sebeple elimizden almaya çalışıyorsunuz.


16.10. 2018 tarihinde tarafınızı tekrar aradım şikayetimi yineledim ürünün fotoğraf ve videolarını çektik eğer yine tarafınızdan negatif cevap alırsak tüketici hakemliğine konuyu aktarıp hakkımızı arıtacağız.

Burcu Burcu 729 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Tekzen Temsilcisi23 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz,Biz teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

  • Burcu'nun Teşekkür Mesajı22 Ekim 2018

    Tekzen firmasına teşekkür ederim iade talebimizi kabul ettiler gerçekten ilgililerdi fakat müşteri temsilcileri kısıtlı haklara sahipler sorunumuzu buraya taşıdıktan sonra giderebildik. Burada takipteki temsilci herkimse çok teşekkür ederim saygılarımla...

  • Tekzen Temsilcisi22 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 1876270 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri >Bize Ulaşın > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz: https://www.tekzen.com.tr/bize-ulasin Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler