sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Tekzen Kargo Ücretini Neye Göre Belirliyor?

Aydan Aydan10 Eylül 15:50

Tekzen firmasının yanlış yönlendirmesi sonucu mağazada var denilen ürünün olmaması üzerine yani boş yere aracımız ile Tekzen'e gittik ilgili ürünü internet sitesi üzerinden sipariş vermek istedik, ancak katlanabilen bir bambu çamaşır sepetinin 18 lira kargo ücreti olmasının sebebini anlayamadım, bununla ilgili bana dönüş yapacaklarını söylediler ancak yoğunluktan dolayı dönemiyorlarmış ben de bu nedenle bir daha sormak istiyorum. Resimlerde örnek kargo ücretlerini göreceksiniz ve bu kargo ücretlerini bir mantığa oturtmak imkansız nasıl avizenin kargo ücreti bir sepetten daha ucuz olabilir ki? Lütfen burada şikayeti görüp konu neydi diye tekrar aramayın beni sadece kargo ücretlerini neye göre belirlediğinizi açıklayabileceğiniz bir durumda arayın. Bir de göreceğiniz üzere 200 TL üzerine kargo yazıyor ama yine kargo ücreti çıkarıyor hem de her ürüne ayrı ayrı hesaplayarak sanırım Tekzen ürün üzerinden değil kargo üzerinden para kazanıyor.

  • - Görüntüleme
full-star full-star half-star empty-star empty-star
2.5/5

Cevaplar

profile-icon Aydan 24 Eylül 18:39

Uzun uğraşlar sonucu ürünün kargo bedelimk 12.90 olarak güncellediler ama hala neye göre güncellediklerini anlayamadım çok zor da kalmadıkça tercih etmem.

Tekzen Logo Tekzen 10 Eylül 16:02

Değerli Müşterimiz Merhaba, Talebiniz ile ilgili görüşme sağlanmıştır. Süreçleriniz tamamlandığında sizi telefon yada mail iletişim kanallarımızdan bilgilendireceğiz Daha güzel bir alışveriş için biz hep buradayız. Alışveriş Dostunuz, Tekzen Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler