26 Ekim 2016 #6789985

Tekzen İptal Edilen Ürün Ve İadesi Gerçekleştirilemeyen Ücret

05/10/2016 tarihinde siparişini verdiğim ürün, sipariş verdiğim tarih üzerinden 10 gün geçmesine rağmen hala tedarik edilememişti ve bende buna istinaden ürünün iptalini 17/10/2016 tarihinde istedim. Ancak iptal talebinin üzerinde 10 gün geçmesine rağmen hala daha iade edilmeyen bir ücret var ve ne zaman iade edileceği ile ilgili firmayla görüşmeme rağmen bir bilgi alabilmiş değilim. (o 24 saat içinde dönmeler bir türlü bitirelemiyor çünkü) bir daha Tekzen'den bırakın bir şey almayı, önünden bile geçmeyi düşünmüyorum. Allah'tan çok küçük bir meblağdı ödediğim, yoksa mağduriyetim gün geçtikçe daha da katmerlenecekti. Kulağıma çok iyi bir küpe taktın Tekzen.

İhsan 340 Okunma

Cevaplar

  • İhsan08 Kasım 2016

    ...

  • İhsan08 Kasım 2016

    1 ay 5 gün geçti hala daha bir gelişme yok. Üstelik ikinci taksitini ödüyorum alamadığım ürünün. İnanılır gibi değil. Bunun tanımı aslında kanunlarımızda belli ama dillendirmek istemiyorum. Paramı iade etmiyorsunuz, sizin olmayan parayı geri vermiyorsunuz Tekzen.

  • Tekzen Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz,Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 1085233 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz: https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön