06 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10754942

Tekzen İnternetten Aldığım Ürünü Gönderemiyor!

19 Temmuz’da Tekzen internet sitesinden sipariş ettiğim ürün hala elime ulaşmadı. Müşteri hizmetleri ile defalarca kez telefonda konuştum. Sürekli kayıt alıp bilgilendireceğiz diyorlar. Her seferinde konuştuktan bir süre sonra mail atıp ürününüzü şu gün kargoya teslim edeceğiz diyorlar. Ama sonuç yok. En son bugün 2 kez tekrar konuştum ve 2 kez “tarafınıza 3-5 gün içinde bilgi verilecek” diye mail yazdılar. Bu şekilde bir aksaklık olamaz. Çözüm için desteğinizi rica ediyorum.

Murat Murat 339 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Murat13 Ağustos 2018

    Tekzen 19 temmuzda satın aldığım ürünü halen göndermedi. 9 ağustosta Yurtiçi Kargo'ya ürün teslim edildi diye e-mail yolladılar, kargo takip numarası veremiyorlar. Kargoda adıma yapılmış bir gönderi yok. Yalan söyleyerek beni oyalamaya çalışıyor.

  • Murat13 Ağustos 2018

    Tekzen yalan içerikli “ürün kargoya verildi” maili ile beni oyalıyor! Yalan söyleyen bir firmaya teşekkür asla etmem!

  • Tekzen Temsilcisi08 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 1793191 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri >Bize Ulaşın > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz: https://www.tekzen.com.tr/bize-ulasin Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler