03 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10745078

Tekzen İnternet Siparişinde Sorun!

8 gün önce verdiğim mutfak dolabı siparişim için en geç 1 Ağustos'ta kargoda yazıyordu. İki gündür yaptığım aramalar sonucunda zoraki öğrendiğim bilgiye göre siparişimin tedarikinde bir aksaklık çıkmış ve gecikecekmiş.


Yine bir telefon görüşmesi yaparak zoraki aldığım mail ile de bu siparişin haftaya perşembe kargoya verileceğini öğrendim. Yani kargoya da verildikten sonra bekleme süremi de düşününce daha 1.5 hafta bekleyeceğim. Ve haftaya tatile gitmeyi düşünüyorum.


Harika alışveriş deneyimim sonucunda siparişi iptal edip başka bir mağazadan alıp eve kendim getirmeyi düşünmeye başladım. Son bir adet diye gözüken ve ellerinde bulunan bir mutfak dolabı siparişi için beni bu kadar yoran ve bekleten firmadan alışverişimi kesmeyi düşünüyorum.


Geçen ay bahçe takımı aldığıma da pişman oldum bu sıkıntılardan sonra...

Feyza 505 Okunma

Cevaplar

 • Feyza08 Ağustos 2018

  Şikayet var sitesine yazdığımda belki çözüm bulunur düşüncesi ile buraya da yazdığım firma müşteri hizmetlerine de şikayet ettikten sonra görüyorum ki, Tekzen müşteri hizmetlerinde de internet alışverişinde de 0 (sıfır). Sıfır ilgilenme, sıfır çözüm sunma, sıfır hizmet, sıfır satış haliyle sıfır memnuniyet. Bir ürün alındığına, bir şirket ile iletişim kurulduğuna Ne kadarı pişman olunursa o kadar pişman oldum. Nerede 4-5 yıl öncesinin Tekzen'i. Tekzenle her şey çok zor!

 • Tekzen Temsilcisi08 Ağustos 2018

  Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 1799888 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri >Bize Ulaşın > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz: https://www.tekzen.com.tr/bize-ulasin Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

 • Feyza07 Ağustos 2018

  159257257 sipariş numaram

 • Tekzen Temsilcisi06 Ağustos 2018

  Değerli Müşterimiz,Size yardımcı olabilmemiz için lütfen sipariş numaranızı bizimle paylaşınız. Saygılarımızla, Tekzen Sanal Mağaza Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler