12 Temmuz 2016

Tekzen İade İçin Kredi Kartı Slipi Zorunlu!

İade için verdiğim ürün kabul edildi fakat kredi kartı slipi olmadığı için para iadesi yapılmadı. Oluşturduğum şikayet kaydına dönülmedi. Ülkemizde artık her firma kendi kanununu oluşturuyormuş. Örn: slip olmadan geri ödeme yok.

Alper 231 Okunma

Cevaplar

  • Alper14 Temmuz 2016

    Hala slip zorunlu diyor. İnanamıyorum. Madem karadüzen bir sistemle ticari faaliyetlerinize devam ediyorsunuz kanunları kendinize göre evirerek değil, "zahmet olacak ama" bir nüshasını kendinize ayırdığınız slip ile probleminizi çözebilirsiniz. Tabii müşteriyi caydırma suretiyle iade almamak gibi küçük hesaplar peşinde olmak başka bir düzey oluyor. Günümüzde faturan bile olmasa e arşivden ulaşıp sana verebilen firmalar varken Tekzen in bu uygulamasını kınıyorum. Hayal kırıklığı. .

  • Tekzen Temsilcisi14 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri sisteminde 943308 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz:https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön