11 Temmuz 2016

Tekzen Hatayı Kabul Ediyoruz Ama Ceremesini Biz Çekemreyiz Siz Çekin

Bugün Tekzen'den ortası çift açılan bir bahçe masası aldım. Üzerinde yazan fiyat 799tl. Montaj ve kurulum ücreti 85 TL istendi. Ödemeyi yapıp kendimiz nakliye yapalım diye büyük arabayla geri döndük. (İş güvenlik sistemi bu firmaya uğramamış raftan ürünü kelle koltukta indirdiler)

Ürünü alıp asansör olmadığı için 4 kat taşıdık. Kurulumu yapınca masanın çift açılımlı değil, tek açılımlı olduğunu gördük. Her şeyi olduğu gibi bıraktık gittik problemi mağaza müdürüne anlattık. Meğer masanın üzerine yanlış etiket koyulmuş bize verilen masa mağazada sergilenmemiş bile ve bizim istediğimiz masanın fiyatı 1099 TL.

Bizi saatlerce beklettikten sonra bize verdiği cevap şuydu; hata bizim mağaza kuruluşundan beri farketmemişiz ama müdürümüzle konuştum bu para bizim cebimizden çıkar ondan dolayı hiçbir şey yapamayız. Yani adam hata bizim ama işin ceremesini siz çekeceksiniz dedi. Böyle bir bakış açısı.

Asli 285 Okunma

Cevaplar

  • Tekzen Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri sisteminde 961527 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz:https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön