05 Şubat
Yorum Yap
#11543595

Tekzen Hasarlı Gardırop Parça Değişimi Sorunu!

807641170 sipariş numarası ile 23.01.2019 tarihinde Tekzen'in internet sayfasından 6 kapalı gardırop siparişi verdik. Siparişi vermeden önce Tekzen'in müşteri hizmetleri departmanını arayarak dolabın kaç iş günü içerisinde teslim edileceği hakkında bilgi talep ederek, en geç 7 iş günü içerisinde teslim edileceği bilgisini aldıktan sonra siteden dolabı aldık. Cumartesi günü horoz nakliyat ile gardırobumuz geldi ancak ana parçaları olan tabanı ve tavanında hasar olup aynası kırık çıktı. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradığımızda ilgili arkadaş tüm parçaları inceleyip hangi parçalarda hasar var ise ücretsiz hemen gönderilebileceğini iletti.


Bizde diğer parçaları inceleyerek hasarlı parçaların numarası alıp tekrar müşteri hizmetlerini aradığımızda bu sefer telefona çıkan arkadaş bunun incelemeye gideceğini inceleme sonucu onaylanırsa, parçaları gönderebileceklerini ileterek bizden WhatsApp ihbar hattına hasarlı parçaların fotoğrafını iletmemiz istendi. Fotoğrafları ilettiğimiz halde şu an inceleme aşamasında olduğu belirtilerek hasarlı parçaların gönderilme tarihi hakkında bilgi verilmediği gibi kesin gönderileceği hakkında da bir bilgi verilmiyor.


Dolabı daha almadan önce taşındığımız için, dolabın acil olarak bize lazım olduğunu belirtmemize rağmen şu anda hasarlı parçaların gönderimi yapmayarak bizi mağdur ettiler.

Türkan Türkan 1.151 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Tekzen Temsilcisi05 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 1983802 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri >Bize Ulaşın > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz: https://www.tekzen.com.tr/bize-ulasin Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları