23 Ocak 2016

Tekzen Firma Ürünü Bir Ay Boyunca Göndermeyince İptal Etmek Zorunda Kaldım.

24.12.15'te 581308 sipariş numarası ile iki adet ürün aldım. 1.ürünü 2203419 10 gün sonra teslim aldım. İkinci ürünü 178477 göndermemek için yaklaşık bir ay oyaladılar. Göndermeme sebebini öğrenmek için 10 defa aramama rağmen bir kere olsun mesaj atmadılar, bilgilendirmediler, bahaneleri ise bölgede yaşanan olaylarmış? Bu bölgede yaşanan olaylar beş aydır devam ediyor ancak hayatı ve ulaşımı olumsuz yönde etkilemediğini düzenli olarak giden ve gelen kargo şirketlerinden anlıyoruz. Firma yetkililerine defalarca kurumsal şirkette çalıştığımı kargolarımızda herhangi bir aksama olmadığını ifade ettim beni dinlemediler. Hatta, madem bölgede olaylar var ilk ürünümü nasıl gönderdiniz diye sorduğum.

Sabahattin 132 Okunma

Cevaplar

  • Tekzen Temsilcisi25 Ocak 2016

    Sayın Sabahattin Pamukçu, Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 768507 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz: https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

  • Sabahattin23 Ocak 2016

    4727109 No.lu şikayetin devamıdır. Bir aya yakın mücadeleden sonra firmayı arayıp ürünün iptal edilmesini ve pes ettiğimi ilettim. 3 gün içinde paramın kartıma iade edeceklerini söylediler, ancak göndermedikleri ürünün kargo parasını keserek iade edecekler. Bu gün altıncı gün halen herhangi bir işlem yok firma tarafından. Bu firma beni mağdur etti başkalarını da mağdur etmemek için yetkilileri müdahaleye davet ediyorum. Saygılarımla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön