27 Şubat 2013

Tekzen Farklı Boyutta Ürün Gönderdi!

Tekzen sanal mağazadan bir kitaplık beğendim. ücretini ödedim ve sipariş verdim.ancak gönderilen kitaplığı kurduğumda iki yan tahtanın boy farklılıkları nedeniyle kitaplığın çap durması; ayrıca gönderilen kitaplığın boyunun sitedeki boy olan 180 cm değil 167 cm olduğunu ve ürünün markasının dahi farklı olduğunu yazdım ve değiştirme talep ettim.ancak gelen cevap son derece kısa ve yazdıklarım okunmadan cevap verilmiştir.


Ürünü ambalajını bozmadan geri göndermem ve ürün üzerinde hiç bir işlem yapmamam şartmış.. ürünü montaj yapmadan zaten anlayamazdım ki öyle olduğunu...ve ayrıca ürün faturası da gönderilmedi ve bir de geri isteniyor gönderilmeyen fatura. tekzen şirketinden şikayetçiyim!

Hacı 78 Okunma

Cevaplar

  • Hacı13 Nisan 2013

    Ürünle ilgili adıma fatura kesilmemiş ve teslim edilmemiştir.Bu da ayrıca mali bir suçtur ama şahsen rahatsız olduğumdan uğraşamıyorum...

  • Hacı13 Nisan 2013

    Tekzen firması ürünü geri gönderin ve ambalajı da yırtılmamış olsun diyerek adeta alay etti.Ambalaj basit bir kartondu ve mecburen yırtıp açmak zorundayım.Geri iade edin bakalım diyerek lakayt bir tavır sergilediler.Sanki geri göndersem farklı bir cetvelle ölçüp ürünü uzatacaklar.Bu firma tüketici ile resmen alay ediyor.Bence ticaretten el çektirilmesi lazım.Aldığım ürünü ben kendim kesip biçip yeniden ayarlayıp montajladım ve asla bu firmadan bir daha ne ürün alırım ve ne de tavsiye ederim.Saygılarımla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön