27 Eylül 2017
Yorum Yap
#9572388

Tekzen Elimde Hala Masa Yok!

Tekzen bu kadarı da olmaz dedirttiniz ya sağ olun! Müşteri nasıl mağdur edilir hatta kandırılır, aptal yerine konur cümle alem duymalı. Ben 1 aydır parasını ödediğim masayı bekliyorum evime! 26 Ağustos 2017 tarihinde Tekzen internet sitesi üzerinden takım olarak satılan masa + 4 sandalye sipariş ettim. Kargo çabuk geldi fakat masa yerine 4 sandalye daha gönderilmiş. Elimde 8 sandalye olunca haliyle yanlışlık olmuştur tamam dedim, müşteri hizmetlerini aradım. Telefonlara nedense çok geç cevap veriliyor! Zar zor ulaştım. Size e-mail yoluyla döneceğiz diyerek yaklaşık bir hafta beklettiniz. İlgilenen yok arıyorum bekleyin size ulaşacağız gibi oyalıyorsunuz. Sonra aldığınız kargo ile geri yollayın diye tarafıma nihayet bilgi verdiniz. Kargo sandalyeleri aldı ama iade almamışsınız ürünler kaç gün kargo ofisinde bekledi! Sandalye size ulaştı ve elimde hala masa yok.

Özlem 692 Okunma

Cevaplar

 • Tekzen Temsilcisi26 Şubat

  Değerli Müşterimiz, Biz teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Tekzen Sanal Mağaza Müşteri Hizmetleri

 • Özlem'in Teşekkür Mesajı24 Şubat

  Geç de olsa para iadesi tarafıma ulaştı. Teşekkürler.

 • Özlem28 Ocak

  Aylar oldu hala çözüm yok. Saçma sapan emailler. Geri dönüş yok. Kredi kartımdan çatır çatır taksiti çekiyorsunuz. Para iadesi istiyorum.

 • Özlem13 Ekim 2017

  604622463. Hala çözüm yok. Elimde masa yok. Parasını ödedim. Email ile dönüş sağlıyorsunuz ama emailde bahsedilen hiçbir şey yapılmıyor. Para iadesi istiyorum.

 • Tekzen Temsilcisi29 Eylül 2017

  Değerli Müşterimiz, Size yardımcı olabilmemiz için lütfen sipariş numaranızı bizimle paylaşınız. Saygılarımızla, Tekzen Sanal Mağaza Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler