05 Şubat 2014 #2276538

Tekzen Eksik Ürün Sattı

13.12.2013 tarihinde Tekzen Yapı Marketi'nin internet sitesinden satın almış olduğum 3 Kişilik Bahçe Salıncağı'nın içerisinden salıncağı kurmak için gerekli olan vida aparatı çıkmamıştır, vidaları temin etmek için 4 haftadır Tekzen Müşteri Hizmetlerini telefon ile arayıp, İnternet sitesi üzerinden Canlı Destek ile yazıştım, ancak hala size bilgi verilecek diyerek bu sorunu çözemiyorlar.


İnternetten ilk defa alışveriş yapan biri değilim ama Tekzen Yapı Marketi'nin alışveriş sonrası müşteri ile ilgilenme puanı sıfır (0). Daha uğraşmayacağım gerekli yargı yollarına başvurup hakkımı arayacağım. Satın almış olduğum üründeki eksik parçaların teminini gerçekleştiremediği için Tekzen'den şikayetçiyim.

Hakan 69 Okunma

Cevaplar

  • Hakan09 Şubat 2014

    Ürünün eksik parçaları 28 ocak 2014 tarihinde kargoya verildi deniyor. Ancak ne kargo takip numarasına ulaşabiliyorlar ne de kargom elime ulaştı. Bugün itibariyle 11 gün oldu. Soruyorum kargoya verilmiş olsa bu kadar süre içerisinde elime ulaşmaz mı? Arıyorum her zaman aynı kelimeler "Talebiniz iletilmiştir, en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır" başka bir şey diyen yok. Yakında konuşmalarımı da tekzen firmasına bir dilekçe eşliğinde göndereceğim. Bu kadar ilgisiz bir firma görmedim. Kendi hataları olan bir şeyde bile oyalayıp duruyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön