20 Temmuz 2016
Yorum Yap
#5999431

Tekzen Ayıplı Dream Salıncak!

Temmuz 2015'te Tekzen online mağazasından satın aldığım 517519 sipariş numaralı "dream salıncak" adlı ürün o tarihte İstanbul'da bulunduğumdan, 75 yaşındaki Mersin'de ikamet eden babama teslim edildiğinde ambalajı açılmış/koli bandı ile kapatılmış durumdaydı. Ürünün ambalajını Haziran 2016'da kurmak için açtığımızda içinden kurulumu tamamlamak için gerekli olan bağlantı elemanları çıkmadığını gördük. Ayrıca kurulum rehberinin en az 1 sayfasının da eksik olduğu anlaşılıyor. Ekteki fotoğraflardan da görüleceği üzere ürünü kuramıyorum ve kullanamıyorum. Kendileri ile sözlü ve yazılı olarak defalarca iletişime geçmeme rağmen, bütünlüğü bozulmuş malı kaygısızca teslim eden ve bundan utanmayan Tekzen; iade işlemi için sürenin aşıldığını bildirerek sorumluluk almıyor. Ayıplı olduğunu iddia ettiğim ürünün değiştirilmesini ya da ücretinin iadesini talep ediyor, yardımınıza başvuruyorum.

Gürkan Gürkan 365 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Gürkan27 Temmuz 2016

    Dün itibarı ile Tekzen müşteri hizmetlerinden daha önceleri de aldığım yanıtı yeniden aldım: "Müşteri Hizmetleri Cevabı: Değerli Müşterimiz, yasal iade süresi 14 gün olmaktadır. Bu süreyi aşan siparişlerinizde iade süreçleri başlatılamamaktadır. Yapılan incelemede 517519 nolu siparişiniz 15.07.2015 tarihinde adresinize teslim olmuş; bu tarihten itibaren 369 günlük bir süre geçmiştir. Dolayısı ile işlemi başlatılamamıştır. Her türlü soru ve öneriniz için 7 gün hizmet veren 444 85 96 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak ya da sitemizdeki müşteri hizmetleri linkini tıklayarak bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Tekzen Sanal Mağaza Müşteri Hizmetleri Saygılarımızla Tekzen Sanal Mağaza Müşteri Hizmetleri" Tüketici Hakem Heyetine başvurmadan önce yapmam gereken başka bir şey var mıdır?

  • Tekzen Temsilcisi25 Temmuz 2016

    Değerli müşterimiz,Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 572090 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz: https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler