21 Mayıs
Yorum Yap
#10461399

Neredesin Tekzen?

Tekzen'den 313358757 sipariş numarası ile talep ettiğim şifonyer, gardırop ve şifonyer aynası siparişlerim ile alakalı ciddi sorunlar yaşadım. İlk olarak kargodan gardırop ve şifonyer geldi ayna yoktu. Oysaki ben ayrıca aynayı da talep etmiştim. Şifonyer üst tablası kırıktı. Tekzen'de bir muhatap bulamadım ve tedarikçi firmayı aradım. Firma sağ olsun ilgilendi ve üst tablanın yenisini gönderdi. İkinci olarak gardırobun ayakları gelmedi. Direkt tedarikçiyle görüştüm onlarda ayakları gönderdiler. Ayna ile alakalı firma ile görüştüm ayna sevkiyatları olmadığını belirttiler. Benim içinde termin gecikmesi yaşandığı için ayna siparişimi iptal ettim. Tekzen firmasındakiler ayna size yolda dediler oysaki yolda falan değildi. Ben bilinçli ve tecrübeli bir tüketiciyim. Dürüstlük benim için çok önemli. Tedarikçi ile görüştüm ayna siparişi bile ulaşmamış onlara! Ayna siparişim iptal ettim günlerdir ücret iadem yok.

Nihat 365 Okunma

Cevaplar

 • Nihat'ın Teşekkür Mesajı23 Mayıs

  Yorucu bir süreç oldu benim açımdan. Bugün itibariyle ücret iadem yapıldı. Teşekkürler.

 • Tekzen Temsilcisi23 Mayıs

  Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 1692955 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri >Bize Ulaşın > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz: https://www.tekzen.com.tr/bize-ulasin Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

 • Nihat20 Mayıs

  313358757 sipariş numaram. Sürekli beni oyalıyorsunuz inceleme başlatılmış Vs. Vs. Neyin incelemesi? Göndermediğiniz bir ürünün parasını alıyorsunuz ve beni mağdur ediyorsunuz. Sonrada kendi kendinize inceleme başlatıyorsunuz. Ben ücret iademi istiyorum 10 gündür inceliyorsunuz bunda incelenecek bir durum yok. Oldukça açık ve net. Ben anlatayım. Sipariş verdim. Ödeme yaptım. Sevk edilmedi. Siparişi İptal ettim. Ödememi istiyorum.net.

 • Nihat20 Mayıs

  Sürekli beni oyalıyorsunuz inceleme başlatılmış vs... Vs... Neyin incelemesi? Göndermediğiniz bir ürünün parasını alıyorsunuz ve beni mağdur ediyorsunuz. Sonrada kendi kendinize inceleme başlatıyorsunuz. Ben ücret iademi istiyorum 10 gündür inceliyorsunuz bunda incelenecek bir durum yok. Oldukça açık ve net. Ben anlatayım. Sipariş verdim. Ödeme yaptım. Sevk edilmedi. Siparişi İptal ettim. Ödememi istiyorum. Net.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler