Tekzen Zamanında Teslimat Yapmıyor!

Derya K. |

30 Eylül 2013 tarihinde 147509 sipariş numarasıyla mutfak dolabı siparişi verdik. 3 Ekim'de siparişimizi onayladık. Bütün aramalarımız ve online görüşmelerimize rağmen dolabımızın yarısı bir ay sonra teslim edildi. On gün geçmesine rağmen hala diğer yarısı teslim edilmedi.

Bir dolabın parçalı tesliminin ne kadar anlamlı olduğu tartışılır. Tekzen'le yaptığımız online görüşmelerde Kenyap ürünüdür, biz yapım ve teslim işlemi hakkında bilgiye sahip değiliz, ileteceğiz şeklinde yanıtlar alıyoruz. Hala bekliyoruz.

Etiketler :

Geç Teslimat Eksik Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Derya K.
    16 Kasım
    14:09

    sorunumuz çözülmedi sonunda şiparişimizi büyük çabalar sonucu (her defasında oyalandık) iptal ettimeye karar verdik aras kargo (ki bize kargonun ilettiğine göre yani 9-10 kez aramamız sonucunda öğrendiğimiz kargoda parçalar kaybolmuş hala ARANIYOR 7 gündür kayıp parçalar bulunamadı bu internet çağında herşey kayıt altına anında alınabiliyor iken bulunamamaı da tartışılır sonuç olarak kargoya iptal işlemimizi ilettik takip numarasını tekzene verebilirsek yani öyle bir numara almayı başarabilirsek iptal işlemi başlayacak bakalım o süreçte bizi neler bekliyor