Tekzen Ürün Tedariği ve Gönderim Süresi!

Deniz G. |

Geçen Çarşamba günü hediye olacak bir ürün sipariş ettim (katı meyve sıkacağı), sipariş etmeden ne olur ne olmaz müşteri hizmetlerini aradım. Cuma günü mutlaka kargoya verilecek dendi.
Cumartesi aradım, hala gelmedi diye. Sözde yeni bir kayıt oluşturdular. Pazar aradım ve dün yine aradım hala kargoya verilmedi. Bugün arıyorum, müşteri temsilcisine ulaşamıyorum.

Bu nasıl bir saçmalıktır? Cumartesi elimde olacak ürün (ki bu bir hediye olacaktı, bugün elimde olması gerekiyordu en geç!) hala kargoya bile verilmedi. Acil aksiyon alınmazsa farklı kanallardan hakkımı arayacağımı iletmek isterim.

Etiketler :

Geç Teslimat Online Satış ve İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  14:39

  Değerli Müşterimiz,
  Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 766500 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.
  Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz:

  https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim

  Saygılarımızla,
  Tekzen Müşteri Hizmetleri