Tekzen Ürün Eksik!

Özge E. |

Tekzen'den almış olduğum aynalı takı dolabımı ürünü, 4 iş günü içinde kargoya verilecek yazmasına rağmen, 8 gün sonra ürün elime ulaştı. Her aradığımda ürün tedarikte dönüş yapacağız ya da ürün kargoya verilmiş görünüyor gibi cevaplar alarak sürekli oyalandım. Her defasında müşteri hizmetleri talebinizi alıyoruz size mail yoluyla döneceğiz dediler. Sonuç olarak ürün bugün elime ulaştı, yalnız parça eksik ve ürünün özelliği farklı. Birebir aynı ürün değil! Ürünün eksik olduğunu fark edip, tekrar müşteri hizmetlerini aradım yine aynı yanıtı aldım " talebiniz alındı maille döneceğiz" benim anlamadığım müşteri hizmetleri departmanı varsa ve sadece talep almak için varlar ise benim sorunumu o an çözecek insan neden yok? Hep talep alıyorlar o an sorunumu çözemiyorlar! Bu ürünü hediye etmek için almıştım ama ürünle ilgili çok sorun yaşadım! Bir daha Tekzen'den alışveriş yapmayacağım.

Etiketler :

Eksik Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  14:34

  Değerli Müşterimiz, Konuyla alakalı olarak tarafımıza e-mail göndermiş olduğunuz görülmektedir. İletiniz üzerinden bilgi paylaşımı sağlanacaktır. Saygılarımızla,
  Tekzen Sanal Mağaza Müşteri Hizmetleri

 • Özge E.
  11 Mart
  14:02

  Tekzenle ilgili şikayetleri okursanız eğer sizde görüceksiniz ki herkese klasik standart cevaplar vermişler. Hafif bir ürün değil ki iadeyi hemen gerçekleştireyim! Nasıl böyle bir hata yapılıyor?

 • Özge E.
  11 Mart
  13:56

  601245 sipariş no. Ürünle ilgili o kadar sıkıntı yaşadımki asla bu siteden bu firmadan alışveriş yapmayın. 10 gündür bununla uğraşıyorum. İnsanların vaktini çalıyorsunuz sürekli oyalarak. Yukarıda yazmış olduğum sorunların üzerine daha bir çok sorun yaşadım. Ürünün içinin kadife olması gerekirken kadife olmadığını fark ettim. Eksik çıkan ayak parçasını talep ettim bu seferde ayaklarını monte edecek yer olmadığını gördüm. Sonuç oalrak ürün bana tamamen farklı bir ürün olarak yollanmış! Aralarında hem fiyat farkı var, hem de ben bu ürünü aide etmek istesem kargoya vs.. götürmem sorun olacak. Sürekli mail yoluyla iletişime geçiyorlar insanların zamanını çalıp sorunlarını çözmüyorlar o an.

 • 10 Mart
  14:29

  Değerli Müşterimiz,Size yardımcı olabilmemiz için lütfen sipariş numaranızı bizimle paylaşınız.


  Saygılarımızla,
  Tekzen Sanal Mağaza Müşteri Hizmetleri

 • Özge E.
  10 Mart
  10:27

  Eksik parçanın 10 gün sonra elime ulaşacağını belirttiler. Ürünü iade edeceğim böyle bir saçmalık yok sürekli talep alıyorlar maille dönüyorlar, zaman kaybından başka hiçbir şey değil... asla bu firmadan bir daha alışveriş yapmam