Tekzen Teslim Edilmeyen Sipariş.

Emre B. |

07.09.2016 günü verilen 690**** numaralı siparişim hala elime ulaşmış değil, uzun süre sorguda tedarik sürecinde diye gözüken bu ürün, yakın zamanda kargoya teslim edildi şeklinde gözükmeye başlasa da, kargo numarası istediğimde firma yetkilileri bir numara yollamamakta.

Büyük yapı marketler arasında olan bir firmanın bu kadar amatör bir servisi olması beni şaşırttı, kargo geleceği günü bilmem ve buna göre evde birini bulundurmam gerektiğini söyleyeli 1 gün oldu, hala herhangi bir dönüş yapılmadı. Bu şekilde çalışan bir firmadan bir daha asla alışveriş yapmayacağım, bunu tescillemiş oldular.

Etiketler :

Yanlış Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre B.
  28 Eylül
  16:40

  Hikayeyi bırakıp da kargo numarası gönderseniz artık, hala ortada bir numara yok, onca görüşme ve şikayete rağmen.

 • 26 Eylül
  17:32

  Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 1054098 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.
  Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz:

  https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim

  Saygılarımızla,
  Tekzen Müşteri Hizmetleri