25 Ekim 2016

Tekzen Siparişimin Durumu Hakkında Bilgi Vermeyi Reddediyor.

Tekzen'den geçen hafta bir sipariş verdim. Siparişimi takip etmek istiyorum, ancak günlerdir ''sitemiz güncelleniyor , sipariş takibi yapamazsınız'' cevabı alıyorum. Siparişimin durumunu kendilerinin söylemesini istediğimde, bunu söyleyemeyiz cevabı alıyorum. Tekzen tonla para verip satın aldığım ürünlerin, sipariş/kargo durumu hakkında beni bilgilendirmiyor.

Türker 549 Okunma

Cevaplar

  • Türker02 Kasım 2016

    Tekzen'den verdiğim 710197 nolu sipariş haftalardır gönderilmiyor. Temin edilemeyen ürün yerine başka ürün gönderilmiyor. Sorunun çözümüne dair en ufak bir adım atılmıyor. Param iade edilmiyor. Tekzen'den kesinlikle kimseye alışveriş yapmasını tavsiye etmiyorum. Müşteri hizmetleri ile konuşuyorum bana satış ile ilgilenen yetkili kişinin bilgilerini vermeyi reddediyorlar, yaptıkları tek şey şikayetiniz aldık geri dönüş yapacağız deyip hiç bir dönüş yapmamaları. Hayatımda daha sahtekar bir firmadan alış veriş yapmamıştım, sorunumu yasal yolsan çözmek dışında bir çarem kalmadı gibi gözüküyor.

  • Türker01 Kasım 2016

    Şikayetimin çözümüne yönelik en ufak bir adım atılmamıştır iki haftadır.

  • Tekzen Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 1103823 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz: https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim Saygılarımızla, Tekzen Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön