Tekzen Sipariş Ettiğim Ürünü Göndermiyor İptal De Edemiyorum!

Salih K. |

Tekzen internet satış mağazasından 648***sipariş numarası ile ürün satın aldım, ürün içeriğinde en geç 3 gün içinde kargoya verileceği belirtilmiştir. Sipariş tarihinden 1 hafta geçmesine rağmen ürün kargoya verilmemiştir. Çok uzun uğraşlar sonrası müşteri temsilcisi ile görüşülmüş ancak söz verilmesine rağmen ürün yine gönderilmemiştir.

Başkaca internet üzerinden yapılan satışlarda sipariş sonrası ürün gönderilmeden satışı iptal etmem mümkün iken Tekzen internet mağazasın da böyle bir seçenek yoktur. İlk defa alışveriş yaptım ve pişman oldum, Tekzen internet mağazasından bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  13:58

  Sayın Salih K.,

  Talebinizle ilgili Tekzen.com Müşteri Hizmetleri sisteminde 943314 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.
  Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz:

  https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim

  Saygılarımızla,
  Tekzen Müşteri Hizmetleri