Tekzen Şikayetim Var!

Burak Mert K. |

Tekzen Erikli Saypa şubenizden şikayetçiyim. Mağazada geziyorduk 3 yaşında olan kardeşim mağazada bulunan basküle basarak kırılıyor annemden 75 TL gibi bir ücret alıyorlar, ben buradaki yerde sabit bir şekilde duran baskülün nasıl kırıldığına anlam veremiyorum maximun taşıma kapasitesi 150 kg olan baskül 10-15 kilo bir çocuğun basmasıyla nasıl kırılabiliyor? Kameradan bakmak istediğimi belirtiyorum ve personel bana çıkışıyor ve sesini yükseltiyor ve istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz diyerekte tahrik ediyorlar. Benim ismim M.. hanımefendide bende S... istediğiniz yere şikayet edin hadi beyefendi diye mağazadan atıyorlar. Ben en kısa zamanda konuyla ilgili geri dönüş yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mayıs
  14:00

  Değerli Müşterimiz,

  Talebinizle ilgili Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri sisteminde 889469 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.
  Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz:https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim


  Saygılarımızla,
  Tekzen Müşteri Hizmetleri