Tekzen Müşteri Memnuniyetsizliği!

Berna Ç. |

Yaklaşık bir hafta önce Acity Tekzen şubesinden aldığım avize evin elektrik bağlantısı nedeniyle olmadı ve bugün evime yakın olan Göksu AVM şubesinden avizeyi değiştirmek istedik, fakat danışmadaki ve elektrik bölümünde ki personel sayımda problem çıkacağı için değişim yapamayacaklarını söyledi. Bu nedenden dolayı tekrar Acity şubeye gitmek durumunda kaldık. Hiçbir firmada bu şekilde bir uygulama yok iken Tekzen bizleri böyle zor bir durumda bıraktı. Merak ediyorum acaba şehir dışından bir şubeden alışveriş yapsaydık, değişim için şehir dışına mı gitmemiz lazımdı. Hiçbir şekilde müşteri memnuniyeti sağlanmıyor.

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Şubat
  17:02

  Değerli Müşterimiz,

  Talebinizle ilgili Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri sisteminde 814344 no'lu ticket ile kayıt bulunmaktadır. Ayrıca iletmiş olduğunuz konu mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.
  Konuyla ilgili çözüm sürecinizin daha hızlı ilerleyebilmesi için, detaylarla ile ilgili her türlü bilgi ve isteklerinizi, yukarıda belirttiğimiz kayıt numarası ile Tekzen.com.tr Müşteri Hizmetleri > Mesajlarım sayfasından takip edebilirsiniz:https://www.tekzen.com.tr/MusteriHizmetleri/2/Mesajlarim


  Saygılarımızla,
  Tekzen Müşteri Hizmetleri